Naprawa Lodówek Wrocław
Wykonuję wyłącznie POGWARANCYJNE naprawy lodówek we Wrocławiu.
-
Niskie ceny.
-
Krótkie terminy.
-
Legalna firma. Gwarancja.
-
Wystawiam rachunki.
-
Naprawa lodówek u klienta.
-
Wysoka jakość usług.
-
Oryginalne części.
-
Dojazd we Wrocławiu gratis.
Dojazd poza Wrocław do 30km (1zł za km)
Osiedla i dzielnice we Wrocławiu objęte dojazdem
Bartoszowice, Bierdzany, Biskupin, Dąbie, Fabryczna, Gajowa, Gądów Mały, Glinianki, Grabiszyn, Grabiszynek, Huby, Janówek, Jarnołtów, Jerzmanowo, Karłowice, Kłokoczyce, Kozanów, Krzyki, Księże Małe, Księże Wielkie, Leśnica, Ligota, Marszowice, Mirowiec, Mokra, Nowa Karczma, Nowe Miasto, Nowy Dom, Ołtaszyn, Opatowice, Osiniec, Osobowice, Partynice, Pilczyce, Polanka, Polanowice, Południe, Popiele, Popowice, Poświętne, Pracze Odrzańskie, Psie Pole, Pustki, Ratyń, Rędzin, Różanka, Sępolno, Stabłowice, Stare Miasto, Strachocin, Strachowice, Swojczyce, Szczytniki, Śródmieście, Świątniki, Wojnów, Wojszyce, Zacisze, Zakrzów, Zalesie, Zgorzelisko, Złotniki, Żar>
Zadzwoń i umów się na naprawę 502 654 553
Naprawa lodówek Wrocław
Ryszard Kaczmarek
50-539 Wrocław, Orłowicza 12
Usługi wykonuję w godzinach: Pon-Pią 8-20, So 8-16
Naprawiam lodówki następujących marek:
-
AEG
-
Amica
-
Ardo
-
Ariston
-
Beko
-
Bosch
-
Candy
-
Electrolux
-
Gorenje
-
Indesit
-
LG
-
Liebherr
-
Mastercook
-
Polar
-
Samsung
-
Sharp
-
Siemens
-
Vestfrost
-
Whirlpool
-
Zanussi
Ile kosztuje naprawa lodówki?
To najczęściej zadawane pytanie w czasie rozmowy telefonicznej. Niestety, trudno jest telefonicznie oszacować cenę, chyba, że wiadomo co się zepsuło. Cena każdej usługi wynika z 2 czynników.
- Skomplikowania naprawy lub wymiany części do lodówki.
- Ceny części zamiennej do lodówki.
Z reguły koszt moich napraw jest mniejszy niż 200zł.
Jeżeli koszt naprawy lodówki jest nieopłacalny, poinformuję o tym przed naprawą. W takim przypadku opłata za dojazd i diagnozę bez naprawy wynosi 50 złotych.
Naprawa lodówek Wrocław
Ryszard Kaczmarek
50-539 Wrocław,
Orłowicza 12
Kilka opinii o moich usługach
Jan Nowak
Wyjątkowo sprawnie i wcale nie drogo. Polecam
Katarzyna Sobczak
Zepsuł się agregat i trzeba było wymienić. Ale poszło dość szybko i bez żadnych kłopotów. Najważniejsze, że nic się nie zdążyło popsuć.
Mirek Łyszkiewicz
Miłe zaskoczenie szybkością naprawy lodówki oraz jej kosztem. Polecam wszystkim tego fachowca
Monika Zawadzka
Naprawa lodówki na medal. Polecam
Korzystałeś z moich usług? Prześlij swoją opinię.
Serwis lodówek Wrocław
Naprawą lodówek, zamrażarek i chłodziarek we Wrocławiu zajmuję się już od kilkunastu lat. W mojej pracy cenię sobie połączenie zarabiania pieniędzy z pasją. Przywracam drugie życie wszelkim możliwym rodzajom sprzętu AGD jak pralki, płyty ceramiczne, lodówki, zmywarki, okapy, piekarniki, miksery - trudno to wszystko wymienić.
Zasadniczo zdarzają się trzy najczęstsze przyczyny awarii lodówki:
- wyciek substancji chłodzącej,
- uszkodzenie agregatu,
- uszkodzenie czujnika temperatury.
Wyciek substancji chłodzącej w lodówce
Objawem wycieku aktywnej substancji chłodzącej jest tylko z pozoru "normalna" praca lodówki, lecz bez trwałego efektu chłodzenia. Przyczyną wycieku jest rozszczelnienie układu chłodzącego, zazwyczaj następuje ono przez uszkodzenie rurki chłodzącej radiatora lodówki(to taka kratka z tyłu) przy nieodpowiednim transporcie lodówki w inne miejsce lub skorodowaniu instalacji.
Sposobem usunięcia tej awarii jest po pierwsze lokalizacja miejsca wycieku, kolejno jego uszczelnienie i w końcu uzupełnienie substancji czynnej. Niby proste, ale czasochłonne.
Uszkodzenie agregatu lodówki
Objawem uszkodzenia agregatu jest brak szumu pracującej lodówki. Jeśli silnik przestaje działać, w efekcie czynnik nie jest tłoczony do instalacji i nie ma obiegu czynnika - nasza lodówka nie chłodzi.
Naprawa najczęściej polega na wymianie agregatu na fabrycznie nowy.
Uszkodzenie czujnika (termoregulatora)
Efektem uszkodzenia czujnika temperatury lub inaczej termoregulatora, jest zbyt wysoka lub zbyt niska temperatura w lodówce. Czujnik temperatury jest to nic innego jak bimetaliczny lub elektroniczny regulator pracy obiegu chłodzącego - włącza cały system chłodzenia, kiedy temperatura wewnątrz lodówki jest za wysoka i odwrotnie.
Naprawa uszkodzonego czujnika temperatury lodówki lub zamrażarki polega najczęściej na jego wymianie.
Co musisz wiedzieć przed zgłoszeniem awarii swojej lodówki?
- zanim do mnie zadzwonisz zanotuj nazwę producenta oraz model lodówki. Dane te będą mi potrzebne do określenia możliwości oraz oszacowania przybliżonego kosztu naprawy.
- w miarę precyzyjnie określ objawy awarii - grzeje, zamiast chłodzić, nie pracuje agregat ...
Im dokładniejsze podasz mi dane dotyczące objawów awarii, tym łatwiej będzie mi ustalić szczegóły i koszt naprawy oraz zabrać ze sobą niezbędne części.
Zasady jak prawidłowo dbać się o lodówkę
Aby lodówka mogła Ci służyć możliwie długo i bezawaryjnie, stosujmy niezwykle proste zabiegi pielęgnacyjne. Przede wszystkim w trakcie przesuwania lub przenoszenia zwróć szczególną uwagę aby nie uszkodzić kratki chłodzącej z tyłu lodówki.
Co jakiś czas, najlepiej raz w miesiącu, całkowicie rozmrażaj urządzenie. Zasada ta nie dotyczy urządzeń typu "no frost", które mają wbudowany mechanizm samoczyszczenia. Niezależnie jednak należy okresowo wymyć lodówkę wewnątrz, co gwarantuje estetykę zarówno wizualną jak i sensoryczną(ładnie wygląda i nie śmierdzi).
A jeśli, niestety, Twoja lodówka już odmówiła posłuszeństwa - dzwoń. Naprawię, a jeśli będzie to nieopłacalne - pomogę Ci podjąć odpowiednią decyzję. Zapraszam
Naprawa Lodówek
Ryszard Kaczmarek
502 654 553
Jesteś zadowolony(a) z usługi, poleć mnie znajomym.