Serwis AGD

Serwis AGD w Twoim mieście

Serwis firmy-top.pl prezentuje najlepsze firmy oferujące naprawy sprzętu AGD i serwis AGD w największych miastach w Polsce. Jeśli nie ma tu firmy z Twojego miasta a chcesz ją polecić innym – wyślij nam do niej kontakt.

Aby znaleźć interesującą Cię firmę przejdź w dół strony, odnajdź „kafelek” z odpowiednim miastem. Następnie kliknij w link aby otworzyć wizytówkę interesującej Cię firmy.

Najważniejsze są dla nas jakość serwisu AGD oraz pełna satysfakcja klientów, jednak aby uniknąć jakichkolwiek nieporozumień i rozwiać wszelkie wątpliwości prosimy o zapoznanie się z poniższymi zasadami współpracy.

Serwis AGD – zasady współpracy

Koszty napraw

  • Koszty naprawy są ustalane przez mechanika z klientem indywidualnie.
  • Dojazd do klienta i diagnoza, w granicach administracyjnych miasta, są bezpłatne. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy po diagnozie klient zrezygnuje z naprawy. Wtedy zobowiązany jest zapłacić za dojazd i diagnozę kwotę w wysokości 50 złotych.
  • Wszelkie ustalenia odnośnie formy płatności za naprawy, wystawienie rachunków, gwarancje należy ustalać bezpośrednio z mechanikiem.

Rola serwisu firmy-top.pl

Mechanicy umieszczeni w serwisie prowadzą działalność na własny rachunek i nie są pracownikami serwisu firmy-top.pl. Zadaniem serwisu firmy-top.pl jest jedynie umożliwienie kontaktu mechanika współpracującego z serwisem z jego potencjalnymi klientami. Serwis Firmy-Top.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za pracę mechaników, ich diagnozy, naprawy, gwarancje czy rozliczenia.

Dokładamy wszelkich starań, aby odpowiednio selekcjonować techników. Dziękujemy  za wszelkie opinie o ich pracy, które podnoszą jakość świadczonych usług. Skorzystałeś? Napisz swoją opinię!

Serwisy AGD według miast: